Vagtbureauets bestyrelse

Bestyrelsen for FADLs Vagtbureau i København har det overordnede ansvar for Vagtbureauet.

 

Sammensætningen af Bestyrelsen:

 

Formand Ossian Gundel ong@fadl.dk

Næstformand Kristian Mosfeldt Jeppesen kristian.jeppesen@fadl.dk

Claas-Frederik Johannsen claas.johannsen@fadl.dk

Mads Marstrand Helsted mads.helsted@fadl.dk

Andrea Maier andreamaier@fadl.dk

Urd Hansen ush@fadl.dk

Linnea Gerdes linnea.gerdes@fadl.dk

 

1. suppleant Tobias Berg tobias.berg@fadl.dk

2. suppleant Maria Vestager maria.vestager@fadl.dk